Promocje

Karta stałego klienta

Dołącz do ferajny i wygeneruj Kartę Stałego Klienta otrzymasz 10% rabatu na każde zamówienie. Otrzymujesz rabat już przy pierwszym zamówieniu! Karta Stałego Klienta ważna jest przy zamówieniach składanych online lub telefonicznie. Karta Stałego Klienta zostanie wygenerowana po  zarejestrowaniu się i wypełnieniu danych następnie zostanie ona przesłana na twój adres email w formacie pdf lub możesz otrzymać ją od kierowcy. Aby otrzymać rabat podczas składania zamówienia należy podać numer karty. 
Kliknij tutaj aby utworzyć swoją kartę.

 

REGULAMIN


Karta Stałego Klienta skierowana jest do wszystkich klientów Restauracji Linguini.

Potwierdzeniem przystąpienia Gościa do bazy stałych klientów jest karta upoważniająca do 10% rabatu na zamówienie po wypełnieniu deklaracji uczestnictwa.

Warunkiem uzyskania rabatów jest dokonywanie zamówień drogą telefoniczną lub przez złożenie zamówienia za pomocą strony internetowej www.pizzerialinguini.pl

Karta jest kartą na okaziciela i nie musi być wykorzystywana jedynie przez właściciela karty. Karta jest ważna do końca 2016 roku. Każda karta posiada indywidualny numer, który należy podczas składania zamówienia podać. Tym samym naliczany zostaje rabat. Rabaty nie wiążą się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy osób korzystających z cen korporacyjnych. Kartę należy okazać każdorazowo w kierowcy. Uczestnik wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie stałych klientów Restauracji Linguini. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz w celach marketingowych (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r.    o Ochronie Danych Osobowych). 

 

 

ZBIERAJ KUPONY

Zbierz 10 kuponów z kartonów na pizzę Restauracji & Pizzerii Linguini a otrzymasz pizzę gratis.

 

Regulamin

1. W promocji mogą brać udział klienci, którzy zamówią pizze na dowóz i zbiorą 10 kuponów zamieszczonych na kartonach do pizzy.

2. Do wyboru pizza z obowiązującego menu w cenie do 25 zł.

2. Zamówienia przyjmowane są telefonicznie.

3. Darmową pizzę można otrzymać z dowozem tylko razem z zamówieniem odpowiednim dla danej strefy dowozu.

4. Darmowa pizzę można odebrać osobiście w lokalu bez dodatkowego zamówienia.

5. Korzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacja regulaminu promocji Zbieraj kupony.

6. Restauracja & Pizzeria Linguini zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.